Navštivte nás na veletrhu PRAGODENT ve dnech 12. - 14.10.2023 a využijte možnosti nakoupit za zvýhodněné ceny!

CHIRURGICKÉ ŠICÍ MATERIÁLY
VSTŘEBATELNÉ

Chirurgické šicí materiály │Přehled vstřebatelných materiálů

SERAFAST®

SERAFAST® byl vyvinut pro kompletaci našeho sortimentu syntetických vstřebatelných šicích materiálů. SERAFAST® je správnou volbou pro indikace s krátkou dobou hojení, kdy se uplatní všechny přednosti monofilamentních šicích materiálů.
Detail produktu

SERAFIT® PROTECT

SERAFIT® PROTECT je vstřebatelné pletené šicí vlákno, které je mimořádně pružné a hladce prochází tkání, přičemž se do ní jen minimálně zařezává. Lze je spolehlivě vázat, a to dokonce i v místech obsahujících krev a sekrece, přičemž uzly bezpečně drží.
Detail produktu

SERAFIT®

SERAFIT® je pletené vstřebatelné šicí vlákno, které je extrémně poddajné a dovoluje hladký průchod během umisťování, avšak nezařezává se do tkání. Lze je spolehlivě vázat, a to dokonce i v místech s velkým vylučováním krve nebo tkáně, a uzly bezpečně drží.
Detail produktu

SERAPID®

SERAPID® má optimální, poddajnou pletenou strukturu a je pro něj charakteristická zvlášť krátká doba vstřebání a vysoká tahová pevnost uzlů.
Detail produktu

SERASYNTH®

SERASYNTH® se používá pro přizpůsobení měkkých tkání nebo jako obvaz tam, kde jsou indikována dlouhodobě vstřebatelná šicí vlákna.
Detail produktu

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás prosím, rádi se Vám budeme věnovat.