Navštivte nás na veletrhu PRAGODENT ve dnech 12. - 14.10.2023 a využijte možnosti nakoupit za zvýhodněné ceny!

CHIRURGICKÉ ŠICÍ MATERIÁLY
NEVSTŘEBATELNÉ

Chirurgické šicí materiály │Přehled nevstřebatelných materiálů

SERAFLEX®

SERAFLEX® je tvořen vlákny ze surového hedvábí, které se speciálními postupy spletou a potáhnou, aby odpuzovaly vodu. Hedvábí je jedním z nevstřebatelných šicích materiálů přírodního původu a při chirurgických zákrocích se efektivně používalo po celá staletí.
Detail produktu

SERALENE®

SERALENE® je nevstřebatelné šicí vlákno vyvinuté speciálně pro cévní chirurgii, protože díky svému hladkému, bezporéznímu povrchu optimálně prochází tkáněmi. Materiál PVDF je příbuzný s PTFE. Ve srovnání s polypropylénem má SERALENE® mnohem větší trvanlivost, tzn. materiál zůstává v těle nezměněný. Tím je zajištěna dlouhodobá stabilita stehů.
Detail produktu

SERALON®

SERALON® je polyamidový šicí materiál, který je ve srovnání s monofilamentními materiály extrémně měkký a poddajný.
Detail produktu

SERAMON®

SERAMON® je spolehlivý průvodce pro chirurgické zákroky, při nichž záleží na bezpečnosti. Je velmi flexibilní, navíc s vysokou tržnou pevností, trvale inertní, s vysokou snášenlivostí tkání, s lehkým kluzem, umožňuje ideální uzlení. Všechny tyto příznivé vlastnosti má díky speciální kvalitě materiálu.
Detail produktu

SERAPREN®

SERAPREN® je nevstřebatelný polypropylénový šicí materiál. Je to vyzkoušený a testovaný standardní šicí materiál.
Detail produktu

SULENE®

SULENE® je vysoce jakostní polyesterové šicí vlákno se speciálním potahem, který zabraňuje prořezávání skrz tkáně a na minimum snižuje kapilaritu.
Detail produktu

SUPRAMID

SUPRAMID má multifilamentní charakter a skládá se z kroucených polyamidových vláken, která jsou potažená. SUPRAMID má vysokou pevnost v tahu, dobré vlastnosti pro vázání a přednosti monofilamentního šicího vlákna.
Detail produktu

TERYLENE®

TERYLENE je nevstřebatelný šicí materiál, který v posledních desetiletích prokázal svoji hodnotu ve všech oblastech. Zvlášť ceněná je jeho vysoká pevnost v tahu.
Detail produktu

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás prosím, rádi se Vám budeme věnovat.